Mokymai įmonių vadovams ir darbuotojams

Verslo mokymai, pritaikyti būtent Jums!

Consulting Bees verslo valdymo, verslo vystymo, veiklos efektyvinimo mokymai, atliepia šiuolaikines rinkos tendencijas. Jie yra paruošti atsižvelgiant į plačiausiai pasaulyje naudojamus metodus ir praktikas, įtraukiant realius pavyzdžius, patirtis ir rekomendacijas.

Verslo mokymų metu teorinės žinios sujungiamos su praktinėmis užduotimis, siekiant sukurti maksimalią pridėtinę vertę organizacijoms ir mokymų dalyviams.

Mūsų, kaip verslo konsultančių, tikslas kurti ilgalaikę vertę įmonėms, dėl šios priežasties visada skatiname mokymų dalyvius imtis realių veiksmų ar pokyčių savo organizacijose ir tokiu būdu gauti apčiuopiamą mokymų naudą bei pasiekti tikslus.

Mes siekiame, jog mokymai būtų patogi ir suprantama priemonė mūsų klientams dirbti efektyviau!

Verslo valdymo, vystymo ir veiklos efektyvumo mokymai

Kurį kelią ir būdą pasirinkti? Strateginio valdymo mokymai. Consulting Bees

Strateginis valdymas

Kaip užtikrinti, kad Jūsų strategija būtų įgyvendinta? Kaip įtraukti vadovus ir darbuotojus į įgyvendinimo procesą?

KPI rodikliai ir jų naudojimas kasdieninėje veikloje. KPI rodiklių mokymai. Consulting Bees

KPI rodikliai (veiklos valdymo)

Kas yra KPI? Kaip kasdieninį veiklos valdymą įgalinti per rodiklius? Kaip atrinkti rodiklius, kurie užtikrintų kryptingą įmonės augimą?

Rizikų matavimas, kokia tikimybė rizikai įvykti ir kokią įtaką tai gali turėti įmonės veiklos vientisumui. Rizikų valdymo mokymai. COnsulting Bees

Rizikų valdymas

Kaip tinkamai ir metodiškai valdyti rizikas, kad verslas galėtų augti. Kaip užkirsti kelią finansiniams ir reputacijos nuostoliams?

Žinojimas apie pokyčius, jų vykdymo prasmės supratimas ir sėkmingas įgyvendinimas. Pokyčių valdymo mokymai. Consulting Bees

Pokyčių valdymas

Kodėl įmonėms būtinas pokyčių valdymas? Kaip suvaldyti visus įmonėje vykstančius pokyčius ir užtikrinti kokybišką komunikaciją?

Naujos informacinės sistemos diegimas, tinkamų parametrų nustatymas ir integravimas į kasdieninės veiklos valdymą. Pasiruošimo IS diegimui mokymai. Consulting Bees

Procesų paruošimas IS diegimui

Informacinės sistemos (IS) diegimas įmonėms gali sukurti veiklos tęstinumo riziką. Kaip pasiruošti IS diegimui ir jį valdyti metodiškai?

Įmonės procesų valdymas - vidiniai ir išoriniai mokymai vadovams ir darbuotojams. Consulting Bees vedami mokymai organizacijoms

Procesų valdymas

Ar visoms organizacijoms reikia procesinio valdymo? Kokie pokyčiai būtini diegiant procesais grįstą veiklos valdymą?

Prekybinių ir gamybinių įmonių tiekimo grandinės nuo tolimiausio tiekėjo iki pirkėjo valdymas. Tiekimo grandinės valdymo mokymai. Consulting Bees

Tiekimo grandinės valdymas

Kaip įmonei dirbti su partneriais ir sukurti sklandžiai veikiančią tiekimo grandinę? Kokias strategijas galima rinktis?

Kliento poreikiai - unikalūs ar galima juos standartizuoti? Patenkinti kliento poreikiai - augantys pardavimai. Kliento kelionės žemėlapio sudarymo mokymai. Consulting Bees

Kliento kelionės žemėlapis

Kaip procesus valdyti atsižvelgiant į kliento poreikius? Kaip tai padaryti reikšmingu konkurenciniu pranašumu?

Kokybės ir neatitikčių valdymo mokymai. COnsulting Bees

Kokybės ir neatitikčių valdymas

Kaip kokybės valdymą išnaudoti kuriant tvarų verslą? Kodėl neatitikčių valdymas yra kokybės ciklo ir pokyčių pamatas?

Problemos nustatymas, identifikavimas ir sprendimas. Problemų sprendimo mokymai. Consulting Bees

Problemų sprendimas

Kas yra problema? Kaip metodiškai spręsti problemas ir kasdienius gaisrus paversti nuolatiniu veiklos tobulinimu?

Procesų braižymo BPMN mokymai. Consulting Bees

Procesų braižymo BPMN mokymai

Kas yra procesas ir jo pagrindiniai elementai? Kaip nubraižyti ir formalizuoti procesą? Kaip tobulinti savo procesus?

Įmonės projektų valdymas - vidiniai ir išoriniai mokymai vadovams ir darbuotojams. Consulting Bees vedami mokymai organizacijoms

Projektų valdymas

Kaip įtraukti projektų valdymo įrankius į kasdienį darbą? Kaip užtikrinti projektų eigos stebėseną ir rezultatų pasiekimą?

supaprastinta, P3.express minimalistinė ir praktiška projektų valdymo sistema. P3.express mokymai. Consulting Bees

P3.express projektų valdymas

Kodėl ši sistema tinka ir labai paprastiems, ir kompleksiškiems projektams? Kaip užtikrinti projektų eigos stebėseną ir rezultatų pasiekimą?

Rizikos kelyje link tikslo. Kaip tinkamai valdyti rizikas projekto metu. Projekto rizikų valdymo mokymai. Consulting Bees

Projektų rizikų valdymo procesas

Kodėl daugybė projektų patiria nesėkmes: biudžeto, laiko ar apimčių nuokrypius? Kaip metodiškai valdyti projektų rizikas?

LEAN mokymai - vidiniai ir išoriniai mokymai vadovams ir darbuotojams. Consulting Bees vedami mokymai organizacijoms

LEAN mokymai

Kas yra Lean? Koks turi būti požiūris į Lean, kad jis kurtų vertę organizacijai? Kokie Lean įrankiai yra universalūs ir tinka visiems?

Išmintingas valdymas pasitelkiant skirtingas efektyvumo praktikas. Ar tai kas tinka vienai įmonei, tinka ir kitai? Efektyvumo praktikų valdymo mokymai. Consulting Bees

Efektyvumo praktikų valdymas

Kodėl skirtingų efektyvumo praktikų diegimas įmonėse dažnai sukuria chaosą, o ne atneša naudą? Kaip sukurti vertę?

Trūkstamos detalės radimas į įdėjimas į dėlionę. Hakatono organizavimo mokymai. Consulting Bees

Kaip organizuoti Hakatoną

Kokia yra Hakatono eiga arba kaip pasiekti geriausius rezultatus? Kaip užtikrinti, kad Hakatono idėjos būtų įgyvendintos?

Kaip įsigyti mokymus?
Vidiniai mokymai

Vidinius mokymus pritaikome individualiai kiekvienai organizacijai, įvertinus veiklos specifiką, sprendžiamas problemas ir konkrečius poreikius. Mokymai yra organizuojami su specializuotomis dirbtuvėmis, darbuotojus įtraukiančiomis diskusijomis. Mokymai gali būti vykdomi gyvai arba nuotoliniu būdu. Vidinius mokymus rekomenduojame įsigyti organizacijoms, kai dalyvių skaičius yra daugiau nei penki darbuotojai.

Išoriniai mokymai

Išoriniai mokymai yra skirti asmenims, norintiems įgyti ar atnaujinti žinias, įgūdžius ir kompetencijas šia tema. Išoriniai mokymai vykdomi tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu. Išorinius mokymus rekomenduojame įsigyti, kai dalyvių skaičius yra mažiau nei penki darbuotojai.

Šiuos išorinius mokymus galite įsigyti per mūsų partnerius, pasirinkite Jus dominančius mokymus:

Neradote mokymų, kurie galėtų padėti Jums ir Jūsų organizacijai dirbti efektyviau?

Susisiekite su mumis arba užsisakykite verslo konsultaciją, kurios metu išsiaiškinsime Jūsų individualius poreikius ir pasiūlysime sprendimą, pritaikytą Jums!